Піднос виконаний з масиву сосни 20 мм.
Призначений для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами. Підійдуть під випал і браш.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 40 см
Ширина - 28 см
Товщина - 20 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 40 мм |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 28 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тематика заготовки | Кухонный инвентарь, посуда |
| Назначение | Для декупажа |
Информация для заказа
- Цена: 471 ₴







