
Панно з сосни для А4 21*29 см
192 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1834
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Панно виготовлено з масиву сосни 25-27 мм. Розмір майданчика 26,6*18,7 см.
Призначено для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами. Підійде під випал і брашь.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 29 см
Ширина - 21 см
Товщина - 25-27 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 3 см |
| Длина | 29 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Панно, календари |
| Ширина | 21 см |
Информация для заказа
- Цена: 192 ₴





