|
Купюрниця виготовлена з фанери і вільхи. Кришка на петлях і магнітах. Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами. Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки. Довжина - 19 см Ширина - 10,5 мм Висота - 4,2 см Внутрішній розмір 16,2*8*3 см Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Дерево |
| Ширина | 10 см |
| Длина | 19 см |
| Высота | 4 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для декупажа |
Информация для заказа
- Цена: 264 ₴



