
Дошка з ручкою 14,5*25 см з сосни 25-27 мм
144 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 0499
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дошка з сосни для подачі закусок.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Підійде під випал і брашь.
Виріб добре відшліфована, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Ширина - 14,5 см
Висота - 25 см
Товщина - 27 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 14 см |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика заготовки | Кухонный инвентарь, посуда |
| Высота | 3 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Материал | Дерево |
| Длина | 25 см |
| Назначение | Для декупажа |
Информация для заказа
- Цена: 144 ₴






