Скринька виконана з масиву дуба 8 мм. Завіси бронза. Кришка на магніті.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 18 см
Ширина - 10 см
Висота - 8 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 10 мм |
| Высота | 8 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для росписи красками |
| Длина | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 355 ₴






