Візитниця виготовлена з масиву ясена товщиною 18 мм. Глибина виїмки - 12мм, ширина виїмки - 16мм. Можна використовувати без покритя або задекорувати на свій розсуд.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами.
Виріб добре відщліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 10 см
Ширина - 6 см
Висота - 1,8 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремось за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Визитница настольная |
| Материал | Дерево |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тематика заготовки | Канцелярские принадлежности |
| Высота | 2 мм |
| Назначение | Для декупажа |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴





