Годівниця для птахів виготовлена з фанери 6мм. Має гачки для підвішування.
Довжина - 220 мм
Висота - 185 мм
Ширина - 207 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Основы для создания композиций |
| Назначение | Для декора |
| Материал | Фанера |
| Ширина | 20 см |
| Длина | 22 см |
| Высота | 19 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴





