
Підсвічник "Янгол" під чайну свічку з вільхи
111 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2148
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Янгол виготовлений з вільхи. Можна використовувати просто як фігурку для декору або як підсвічник під чайну свічку.
Чудово підійде для декору столу на Новорічні та Різдвяні свята, як прикраса на камін або на підвіконня.
Висота - 20 см
Ширина - 14,5 см
Товщина 25-27 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота подсвечника | 200 мм |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 40 мм |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Материал изготовления | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Тип рекомендуемой свечи | чайная свеча |
| Ширина подсвечника | 145 мм |
Информация для заказа
- Цена: 111 ₴




