
Підсвічник "Серце" з вільхи для чайної свічки
86 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 2167
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підсвічник "Серце" розміром 10*9,4 см виготовлений з вільхи, висотою 44 мм, з отвором 40 мм і глибиною 15 мм (розмір чайної свічки).
Може прикрасити ваш свтковий стіл, буде тішити вас кажен рік. Чудовий подарунок на будь-яке свято
Можно задекорувати на свій устрій, підійде під декупаж та розпис фарбами.
Довжина - 10 см
Ширина - 9,4 см
Висота - 4,4 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремось за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит та назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота подсвечника | 44 мм |
| Глубина подсвечника | 94 мм |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 40 мм |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Материал изготовления | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Тип рекомендуемой свечи | чайная свеча |
| Ширина подсвечника | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 86 ₴



