
Панно маленьке розміром 12,5*17,5 см з сосни для картинки 10*15 см
94 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1358
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Панно виконано з масиву сосни 23 мм. Розмір площадки 10*15 см. Кути заокруглені.
Призначено для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами. Підійде під випал та браш.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 17,5 см
Ширина - 12,5 см
Товщина - 23 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2 см |
| Длина | 17 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Панно, календари |
| Ширина | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 94 ₴



