Шкатулка "Сірникова коробка" розміром 9,5*15*6 см виготовлена з фанери 6 та 4 мм.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Длина - 15 см
Ширина - 9,5 мм
Высота - 6 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Коробка |
| Материал | Фанера |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота | 6 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴






