Підставка виготовлена з масиву ясена 8 мм, без покриття.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт у техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина — 16 см
Ширина — 7,5 см
Висота — 13 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремось за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит та назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Автомобильное крепление | Нет |
| Держатель/подставка для | Планшет/телефон |
| Крепление | Настольное |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Функция беспроводной зарядки | Нет |
| USB-порт | Нет |
| Гравировка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Тематика заготовки | Канцелярские принадлежности |
| Назначение | Для декора |
Информация для заказа
- Цена: 136 ₴





