Дошка у формі серця з отвором для свічки. Отвір 40 мм для чайної свічки. Красиво виглядає пара сердець, як Інь-Янь.
Чудовий подарунок на зимові, весняні свята, День Св. Валентина. Може прикрасити ваш святковий стіл, тішитиме вас щороку, створюватиме святковий настрій.
Довжина - 17 см
Ширина - 15,5 см
Товщина 45 мм
Ми виробники нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за ваші креслення і ескізи. Можна прорахувати ваш запит і назвати орієнтирову вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 40 мм |
| Ширина подсвечника | 165 мм |
| Глубина подсвечника | 175 мм |
| Высота подсвечника | 45 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | Дерево |
| Комплектация свечой | 0 шт. |
| Тип рекомендуемой свечи | чайная свеча |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
Информация для заказа
- Цена: 306 ₴




