
Підставка для ляльки 25 см, основа коло 7 см
86 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 2641
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка для ляльки з вільхи.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Основа
Діаметр 7 см, товщина 12 мм
Паличка
Висота 25 см, діаметр 8 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 25 см |
| Диаметр | 7 см |
| Длина | 25 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Рукоделие |
| Тематика заготовки | Мебель для кукол |
| Ширина | 7 см |
Информация для заказа
- Цена: 86 ₴


