
Підставка для ляльок подвійна, основа 12*8 см, паличка 20 см
110 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 1353
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка для ляльки з вільхи.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Основа
12*8 см, товщина 12 мм
Паличка
Висота 20 см, діаметр 8 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Диаметр | 8 мм |
| Длина | 12 мм |
| Материал | Дерево |
| Тип | Подставка для куклы/игрушки |
| Ширина | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴



