Серветниця-шкатулка з красивою фігурною фаскою на кришці, з магнітом, завіси бронза.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 255 мм
Ширина - 135 мм
Висота - 85 мм
Внутрішній розмір 24*12*6 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 9 см |
| Длина | 25 см |
| Материал | Фанера |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Ширина | 13 см |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴







