Кубики виконані із клеєної вільхи.
Призначені для декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 5 см
Ширина - 5 см
Висота - 5 см
Майданчик - 45*45 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 5 см |
| Длина | 5 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декора |
| Тематика заготовки | Основы для создания композиций |
| Ширина | 5 см |
Информация для заказа
- Цена: от 50 ₴



