
Будинок 50*50*85 мм вільха
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 2750
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Будиночок зроблений з клеєної вільхи.
Призначений для декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 5 см
Ширина - 5 см
Висота - 8,5 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Основные атрибуты | |
| Тематика заготовки | Основы для создания композиций |
| Назначение | Для росписи красками |
| Ширина | 5 мм |
| Длина | 5 мм |
| Высота | 8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


