
Склянка прозора (Болгарія) 250 мл з кришкою із ясена
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2849
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Склянка під свічку з дерев’яною кришкою з ясена.
Об’єм склянки 250 мл.
Склянка прозора для виготовлення свічок.
Висота - 82 мм,
Діаметр - 76 мм.
Кришка кругла 76 мм ясен 8 мм, відступ 3х4 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | UniGlass |
| Страна производитель | Болгария |
| Ширина | 8 мм |
| Высота | 9 мм |
| Тематика заготовки | Кухонный инвентарь, посуда |
| Диаметр | 8 см |
| Назначение | Рукоделие |
| Материал | Стекло |
Информация для заказа
- Цена: 72 ₴



