Серветниця виготовлена під коробку з серветками 205*115*70 мм
Матеріал: сосна 8 мм и фанера 6 мм
Призначена для декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 225 мм
Ширина - 132 мм
Висота - 90 мм
Ми виробники ассортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення по вашим кресленням і ескізам. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 13 см |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика заготовки | Кухонный инвентарь, посуда |
| Высота | 9 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Материал | Дерево |
| Длина | 22 см |
| Назначение | Для декупажа |
Информация для заказа
- Цена: 378 ₴







