Скринька виготовлена з масиву липи, підійде для різьблення по дереву.
Призначена для різьблення по дереву або декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 24 см
Ширина - 12 см
Висота - 7 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 12 см |
| Длина | 24 см |
| Высота | 7 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для декора |
| Материал | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 353 ₴







