Кашпо виготовлено з клеєного ясена, без покриття. Має отвір 55*40 мм.
Розмір:
Довжина - 100 мм
Ширина - 100 мм
Висота - 100 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Дерево |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Кашпо |
| Назначение | Для декора |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 10 мм |
| Длина | 10 мм |
| Высота | 10 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика заготовки | Основы для создания композиций |
| Материал изготовления | Дерево |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 40 мм |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Тип рекомендуемой свечи | чайная свеча |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
Информация для заказа
- Цена: 383 ₴




