Підсвічник виготовлений із половини спила дуба, без кори, на 3 чайних свічки.
Може прикрасити ваш святковий стіл, тішитиме вас щороку. Чудовий подарунок на різдвяні, новорічні свята.
Можна використовувати без покриття.
Можна задекорувати на свій розсуд.
Довжина — 18 см
Ширина — 8 см
Висота — 4 см
Є вироби, які майстер виготовляє за зразком, ескізом чи кресленням. Можна зробити красивий виріб, один чи декілька. І всі вони будуть цілком однаковими. А є вироби, в яких майстер втілює своє бачення виробу, дає місце природнім формам деревини, або краще сказати - доповнює своїм вмінням те, що створив Майстер з великої літери, Творець всього. В таких виробах є щось спільне, але є і неповторні індивідуальні особливості в кожному екземплярі.
Пропонуємо вам один із таких виробів. В роботу над цим виробом включились брати наші менші жучки-короїди, що надає своєрідної аутентичності виробу.
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можна прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Материал изготовления | Дерево |
| Количество мест для свечей | 3 |
| Тип рекомендуемой свечи | чайная свеча |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 40 мм |
| Ширина подсвечника | 180 мм |
| Глубина подсвечника | 80 мм |
| Высота подсвечника | 40 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 125 ₴





