Скринька виготовлена з вільхи 8 мм, завіси бронза.
Можно використовувати без покриття або під гравіювання, також для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфовано, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 6,5 см
Ширина - 6,5 см
Висота - 4 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремось за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 7 мм |
| Высота | 4 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 7 мм |
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для декора |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴




