Серветниця виготовлена під паперові рушники.
Матеріал: сосна 10, 8 мм і фанера 6 мм
Призначена для декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 275 мм
Ширина - 145 мм
Висота - 130 мм
Внутрішній розмір 253*125*105 мм
Ми виробники ассортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення по вашим кресленням і ескізам. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Кухонный инвентарь, посуда |
| Назначение | Для декупажа |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 15 см |
| Длина | 28 см |
| Высота | 13 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 492 ₴






