
Панно овальне 220х155 мм з вільхи 22 мм, для картинки 185х115 мм
105 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3633
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Панно виконано з вільхи 22 мм. Розмір площадки 185х115 мм.
З фігурною фаскою.
Призначено для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами. Підійде як основа для ключниці, годинника, панно.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 220 мм
Ширина - 155 мм
Товщина - 22 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Панно, календари |
| Назначение | Для декупажа |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 16 см |
| Длина | 22 см |
| Высота | 2 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴



