
Заготівля під заливку "Сумка 20*20*7 см" вільха 10 мм, фанера 4 мм
615 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3233
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумочка виготовлена з вільхи 10 мм, верх і низ з фанери 4 мм, завіси срібло.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 20 см
Ширина - 20 см
Висота - 7 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 7 см |
| Длина | 20 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для росписи красками |
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Ширина | 20 см |
Информация для заказа
- Цена: 615 ₴






