Курочка на підставці під 6 яєць з крильцем виготовлена з масиву вільхи.
Підставочку можна задекорувати, зробити декупаж або розфарбувати, а можна залишити чисте дерево.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Ця чудова курочка прикрасить ваш святковий стіл на Великдень та буде тішити діточок.
Розмір підставки:
Довжина - 17 см
Ширина - 14 см
Висота курочки з основою - 27 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремось за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит та назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 27 см |
| Длина | 21 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Пасхальные яйца |
| Ширина | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴






