
Кашпо лійка садова 25х5,2х16,5 мм з петельками для підвішування
160 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3980
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кашпо виготовлене з сосни 6 мм. Позаду прикріплені петельки для підвішування.
Призначене для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 25 см
Ширина - 5,2 мм
Висота - 16,5 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Кухонный инвентарь, посуда |
| Назначение | Для декупажа |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 6 см |
| Длина | 25 см |
| Высота | 17 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Кашпо |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴






