
Спили ясена 12-13 см товщиною 10 мм
48 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3579
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спили ясена можна використовувати як декоративні підвіски, підставки, для виготовлення прикрас і втілення інших творчих ідей.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Діаметр - 12-13 см
Товщина - 10 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Диаметр | 13 см |
| Толщина | 10 мм |
| Основные атрибуты | |
| Высота | 2 мм |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика заготовки | Натуральный сушеный декор |
| Назначение | Для декора |
Информация для заказа
- Цена: 48 ₴







