Підсвічники виготовлені з акації, можуть попадатися підсвічники з різною корою, різної форми, з сучками, нерівностями, слідами шкідників. Спили не оброблені засобами від шкідників. Враховуйте це при оформленні замовлення.
Нижня площа спила вишліфована, верхня залишена шероховатою, для придання виробу аутентичності.
Діаметр - 9-10 см
Товщина - 30 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Высота подсвечника | 25 мм |
| Диаметр подсвечника | 10 мм |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 40 мм |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Комплектация свечой | 0 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Тип рекомендуемой свечи | чайная свеча |
Информация для заказа
- Цена: 47 ₴




