
Серветниця-шкатулка з клену з овальним отвором 25,5х13,5х8,5 см
295 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4569
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серветниця-шкатулка виготовлена з клену. З красивою фігурною фаскою на кришці, з магнітом, завіси бронза.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 255 мм
Ширина - 135 мм
Висота - 85 мм
Внутрішній розмір 24*12*6,5 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для декупажа |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 13 см |
| Длина | 25 см |
| Высота | 9 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴






