Шкатулка виготовлена з вільхи 8 мм, завіси золото. Пофарбована в білий колір.
Довжина - 8 см
Ширина - 8 см
Висота - 5 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 80 мм |
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для декора |
Информация для заказа
- Цена: 350 ₴




