Кубики виготовлені із клеєного ясену. Фаска 45 градусів 7 мм.
Призначені для декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 7 см
Ширина - 7 см
Висота - 7 см
Площадка - 56*56 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Основы для создания композиций |
| Назначение | Для декора |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 7 см |
| Длина | 7 см |
| Высота | 7 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: от 127 ₴







