
"Ялинка зі спилів" - набір для творчості
650 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 4877
Набір для створення ялинки зі спилів в зеленій коробці.
✨це чудова можливість організувати дозвілля дітей і отримати настільну ялинку для декору кімнати. А також варіант незвичайного подарунку.
В наборі є все необхідне для виготовлення ялинки, матеріали безпечні для дітей.
Висота ялинки 30 см
Склад набору:
❄️ дерев’яна ялинка
❄️ спил-основа
❄️ набір спилів різного розміру
❄️ клей з пензликом
❄️ подарункова коробка
❄️ інструкція
Основа під ялинку виконана з сосни 10 мм. Дерев'яна підставка зі спилу 9-11 см, може бути різних порід дерева і відрізнятись від фото. Маленькі спили в наборі різних розмірів та порід дерева, кожний набір унікальний, без повторів, ретельно підібраний вручну для кожного набору.
Розмір коробки 36х19х9 см.
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Фигурки, новогодние игрушки |
| Назначение | Рукоделие |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 13 см |
| Длина | 10 см |
| Диаметр | 10 см |
| Высота | 30 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Дерево |
- Цена: 650 ₴









