Декоративний натуральний дерев'яний наповнювач широко використовується в рукодіі та флористиці.
Натуральна дерев'яна стружка чудово підійде для наповнення подарункових коробок, ящиків і кошиків.
Наповнювач зберігає всі властивості дерева, зокрема свій неповторний запах і колір.
Деревною стружкою заповнюють порожній простір у коробках і кошиках, де разом із нею кладуть різні предмети та подарунки. Це чудовий елемент Вашої композиції!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Высота | 24 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глубина | 13 мм |
| Тип | Коробка |
| Основные атрибуты | |
| Тематика заготовки | Фигурки, новогодние игрушки |
| Цвет | Дерево |
| Назначение | Для декора |
Информация для заказа
- Цена: 39 ₴



