Рамка зроблена з клеєної вільхи, товщина виробу 22 мм. Підложка з фанери 4 мм.
Виріб призначений для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами. Рамка підійде для декорування молдами, ліпниною. Знизу є підкладка з фанери 4 мм, вона не приклеєна. На зворотній стороні є підвіс та фіксатори.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Зовнішній розмір - 170х220 мм
Внутрішній розмір - 100х150 мм
Товщина - 22 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Рамка |
| Материал багета | Дерево |
| Вместимость изображений | 1 шт |
| Ширина изображения | 10 см |
| Высота изображения | 15 см |
| Материал подложки рамки | ДВП |
| Петля для крепления к стене | Да |
| Габаритные размеры рамки | |
| Ширина рамки | 17 см |
| Высота рамки | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Тематика заготовки | Панно, календари |
| Материал | Дерево |
Информация для заказа
- Цена: 290 ₴








