Будиночок з віконечками виготовлений з вільхи 6 мм.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 12 см
Ширина - 12 см
Висота - 15 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика заготовки | Канцелярские принадлежности |
| Назначение | Для декупажа |
| Основные атрибуты | |
| Ширина | 12 мм |
| Длина | 12 мм |
| Высота | 15 мм |
Информация для заказа
- Цена: 273 ₴




