
Будиночки для ключниць з сосни товщиною 17 мм
22 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 4601
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Будиночки для творчості виготовлені з сосни.
Можна використовувати під випал, декупаж, розпис.
Висота - 80 мм
Ширина - 30 мм
Товщина - 17 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами.
Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Фигурки, новогодние игрушки |
| Назначение | Для декупажа |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 2 см |
| Длина | 3 см |
| Высота | 8 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 22 ₴







