Коробка з висувною кришкою розміром 19*15*10 см виготовлена з клену товщиною 10 мм
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами.
Виріб добре відшліфований, приємно брати в руки.
Довжина - 19 см
Ширина - 15 см
Висота - 10 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Высота | 10 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 19 мм |
| Тип | Коробка |
| Основные атрибуты | |
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для декора |
Информация для заказа
- Цена: 274 ₴






