
Панно прямокутне з сердечком 102х125 мм з сосни 10 мм
55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5244
+380 (68) 593-66-34
0937109482
додатковийУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Панно виконано з сосни 10 мм.
Призначено для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпис фарбами. Підійде як основа для ключниці, панно.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 102 мм
Ширина - 125 мм
Товщина - 10 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Панно, календари |
| Назначение | Для декупажа |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 13 см |
| Длина | 10 см |
| Высота | 1 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴




