Шкатулка виготовлена з вільхи 10 мм, завіси та замочок бронза.
Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Ширина - 25 см
Довжина - 25 см
Висота - 10 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для декупажа |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 25 см |
| Длина | 25 см |
| Высота | 10 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
Информация для заказа
- Цена: 775 ₴




