Скринька та кубики виконані із клеєної вільхи.
Призначені для декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 24,5 см
Ширина - 24,5 см
Висота - 9 см
Кубики - 7*7 см
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Шкатулки, комоды, ящики |
| Назначение | Для декора |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 25 см |
| Длина | 25 см |
| Высота | 9 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: от 1 105 ₴





