Заготовка зірки виготовлена із фанери 6 мм, паличка з дерева
Комплектація:
❄️ зірка і паличка
❄️ кріплення
За традицією діти під час співу колядки, повинні крутити Зірку в руках.
Первісно вона була символом самого Сонця, яке починаючи з 25 грудня, повертає на весну або воскрешає, аби дати природі шанс на нове плідне життя.
Тому зірку лаштували так, аби вона оберталась.
Цим Зірка нагадувала сонцеворот протягом року.
Зірка — символ Сонця, отже, вогню і тепла, вона слугуватиме колядникам багато років.
Розмір зірки - 40 см
Довжина палички 100 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Диаметр | 40 см |
| Материал | Дерево |
| Основные атрибуты | |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 13 мм |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Коробка |
| Вид творчества | Рукоделие |
| Возрастная группа | От 5 лет |
Информация для заказа
- Цена: 560 ₴



