Підсвічники виготовлені з в’язу, можуть попадатися підсвічники з різною корою, різної форми, з сучками, нерівностями, слідами шкідників.
Верхня та нижня площа спила вишліфовані.
Діаметр - 9-10 см
Товщина - 30-32 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Тип рекомендуемой свечи | чайная свеча |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 40 мм |
| Комплектация свечой | 0 шт |
| Диаметр подсвечника | 10 мм |
| Высота подсвечника | 30 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴







