Дерев’яна кухонна дошка 29х67 см — елегантний та практичний аксесуар для вашої кухні.
Товщина дошки 2 см. Дошка виготовлена з цільного спилу горіху, тому має ексклюзивну форму еліпса і "живі" необроблені краї, що підкреслює природну красу дерева, а також зручний отвір для підвішування.
Обробка сумішшю мінеральної олії та воску захищає дошку від плісняви та грибка, зберігаючи її довговічність, а також підкреслює неповторну структуру деревини волоського горіху.
Ідеальна для щоденного використання та стане чудовим доповненням до інтер'єру вашої кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Форма | Овальная |
| Материал | Дерево |
| Длина | 670 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ручка | Есть |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 20 мм |
| Нескользящее основание | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Бортик по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Желобок по периметру рабочей поверхности | Нет |
| Встроенная заточка для ножей | Нет |
| Крышка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 100 ₴







