Заготовка зірки виготовлена із фанери 4 мм, паличка з дерева
Зірка вже зібрана, обертається за допомогою кріплення.
Розмір зірки - 12 см
Довжина палички 24 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Диаметр | 12 см |
| Основные атрибуты | |
| Ширина | 12 мм |
| Длина | 12 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 13 мм |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Коробка |
| Вид творчества | Рукоделие |
| Возрастная группа | От 5 лет |
Информация для заказа
- Цена: 172 ₴





