Спили в’язу 15-16 см, завтовшки 25-28 мм
Можна використовувати для декору, як підставку під квітку, основу під композицію
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Діаметр - 15-16 см
Товщина - 25-28 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Диаметр | 15 см |
| Толщина | 25 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тематика заготовки | Натуральный сушеный декор |
| Высота | 3 мм |
| Назначение | Для декора |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 115 ₴




