Призначена для оздоблювально-декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб добре відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Габаритні розміри:
Довжина - 90 мм
Ширина - 90 мм
Висота - 150 мм
Ми виробники асортименту нашого магазину, відкриті до співпраці, беремося за замовлення за вашими кресленнями та ескізами. Можемо прорахувати ваш запит і назвати орієнтовну вартість виробу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Канцелярские принадлежности |
| Назначение | Для декупажа |
| Материал | Фанера |
| Ширина | 7 см |
| Длина | 7 см |
| Высота | 10 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 162 ₴




