Кубики виготовлені із клеєної вільхи.
Призначені для декоративних робіт в техніці декупаж, розпису фарбами.
Виріб гарно відшліфований, ребра не коляться, приємно брати в руки.
Довжина - 10 см
Ширина - 10 см
Висота - 10 см
Майданчик - 9х9 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тематика заготовки | Основы для создания композиций |
| Назначение | Для декора |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 10 см |
| Длина | 10 см |
| Высота | 10 см |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: от 225 ₴



